Seznam šroubů motoru ČZ 125-150 C

Č.UmístěníPočetRozměrOznačeníHlavičkaČSN NormaPopis
1Spojení bloků pod žebry1x
1x
1x
M5x25
Ø 5mm
Ø 5mm
Šroub
Pérovka
Podložka
Válcová hlava s drážkou

02 1131 částečný závit
02 1740
02 1702
2Spojení bloků dole u zadního držáku1x
1x
1x
M6x20
Ø 6mm
Ø 6mm
Šroub
Pérovka
Podložka
Válcová_hlava_čočkovitá_s_drážkou

02_1135_částečný_závit
02 1740
02 1702
3Spojení bloků nad výrobním číslem2x
2x
2x
M6x40
Ø 6mm
Ø 6mm
Šroub
Pérovka
Podložka
Válcová hlava čočkovitá s drážkou

02 1135 částečný závit
02 1740
02 1702
4Spojení bloků uvnitř motoru6x
6x
6x
M6x65
Ø 6mm
Ø 6mm
Šroub
Pérovka
Podložka
Válcová hlava čočkovitá s drážkou

02 1135 částečný závit
02 1740
02 1702
5Víko zapalování kratší1x
1x
1x
M6x45
Ø 6mm
Ø 6mm
Šroub
Pérovka
Podložka
Válcová hlava čočkovitá s drážkou

02 1135 částečný závit
02 1740
02 1702
6Víko zapalování delší2x
2x
2x
M6x55
Ø 6mm
Ø 6mm
Šroub
Pérovka
Podložka
Válcová hlava čočkovitá s drážkou

02 1135 částečný závit
02 1740
02 1702
7Víko spojky díry bez pouzder4x
4x
4x
M6x30
Ø 6mm
Ø 6mm
Šroub
Pérovka
Podložka
Válcová hlava čočkovitá s drážkou

02 1135 částečný závit
02 1740
02 1702
8Víko spojky díry s vodícími pouzdry2x
2x
2x
M6x40
Ø 6mm
Ø 6mm
Šroub
Pérovka
Podložka
Válcová hlava čočkovitá s drážkou

02 1135 částečný závit
02 1740
02 1702
9Sací hrdlo2x
2x
M8x20
Ø 8mm
Šroub
Pérovka
Válcová hlava s drážkou
02 1131 částečný závit
02 1740
10Kryt karburátoru2x
2x
2x
M6x30
Ø 6mm
Ø 6mm
Šroub
Pérovka
Podložka
Válcová hlava čočkovitá s drážkou

02 1135 částečný závit
02 1740
02 1702
11Hlava válce4x
4x
M8
Ø 8mm
Matice
Podložka
6 Hranná OK 14
02 1401
02 1702
12Ukazatel zařazeného stupně1xM6x10ŠroubČočkovitá hlava s drážkou02 1155 celo závit