U kol jsem se rozhodnul následovně. Sice jsou ráfky napadené korozí ale není to úplně nejhorší. A tak jsem si řekl, že jim dám šanci a zkusím je vyčistit. Nová kola se dají udělat vždycky. Takže je potřeba kola kompletně vyčistit. Do nábojů dát nová ložiska a na brzdové štíty nové obložení. Ráfek jsem pár dní mořil v odrezovači a pak začala zábava s leštěním a konzervováním. Ale můžu říct že i přesto kola vypadají velmi pěkně. Jakmile jsem obul novou pneumatiku a usadil kolo do vidlice, hned se změnil celkový vzhled motorky.

























































![Čz 175 typ 470 z roku 1968 – výměna spojkových lamel [1]](https://gomotoru.cz/wp-content/uploads/2020/04/ČZ-175-typ-470-z-roku-1968-–-Výměna-spojkových-lamel-1-300x300.jpg)


